Hakkımızda

DD TASARIM A.Ş. olarak 08.11.2018 tarihi itibari ile faaliyetimize başladık. Faaliyet konumuz ülke ekonomisinin belkemiği konumunda olan inşaat sektörü ve bu sektörün alt sektörü olan yapı dekorasyon ürünleri grubudur. Bu bağlamda Türkiye’nin öncü ve yön belirleyici firmalarından olan İZOCAM A.Ş. nin ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmek üzere yola çıktık.

Faaliyet konumuz olan XPS ,EPS ENJEKSİYON VE Ambalaj ürün çeşitlerimize ek olarak Bursa merkezli Neoterm markalı ürünlerinde dağıtımını yapmakta olup ayrıca iç cephe dekorasyon ürünleri de portföyümüzde yer almaktadır.

Misyonumuz:
Tam rekabetçi bu sektörde müşteri memnuniyetini on planda tutmak ,doğru malzemeyi doğru zamanda ve sevkiyatta aksaklık olmadan siz değerli alıcılara ulaştırmaktır.Bununla birlikte toplam kalite yönetimi gereğince strateji ile ilgili inşaat sektörüne ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak ve bu durumun sürekliliğini muhafaza etmektir.

Vizyonumuz:
Misyonumuz gereği alt yapımızla, deneyimli satış kadromuz ve işinde profesyonel destek ekibimizin gayreti ile pazardan gelecek talepleri doğru biçimde algılamak, gelen talepleri tespit etmek ve buna odaklanmaktır.

HEPİMİZ İÇİN ORTAK PAYDA SAĞLAYACAĞINA İNANDIĞIMIZ OLUŞUM İÇİNDE SİZ DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZINDA ARAMIZDA OLMASINI TEMENNİ EDERİZ.